KARİZMA ELEKTRONİK HAKKINDA 
2001 yılında Üsküdar Doğancılarda kurulan firmamız elektronik komponent temelli ithal ettiği ürünleri satış ve pazarlamasını yaparak sektöre girmiştir. 2002 yılında KABLO GRUPLAMA ve daha sonra da SMD & TH dizgi hattını faaliyete geçirmiştir. 2004 yılında Ümraniye’de halen de bulunduğu binasına geçerek bütün birimleri aynı çatı altında toplayarak Türkiye’nin en hızlı elektronik komponent tedarikçisi ve çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.
2007 yılında LED Aydınlatma birimini hizmete sokarak profesyonel ve deneyimli ekibi ile AĞAOĞLU, GAP gibi büyük inşaat firmalarının prestijli projelerinde üretici ve uygulayıcı olarak hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir.
Mobilya LED aydınlatma, Otomotiv LED aydınlatma, Mimari LED Aydınlatma,  gibi sektörlerde de öncü firma olma ilkesini prensip edinmiştir.
Türkiye’nin önde gelen Reklam firmalarının LED ve LED ürünlerinde çözüm ortağıyız.
KARİZMA; elektromekanik konnektör temelli portföyü nün tüm satış ve pazarlama operasyonlarını mühendis, deneyimli uzman kadrosuyla icra etmektedir.

 

NE YAPARIZ!
İthal edilen ürün gruplarında en hızlı ve ciddi tedarikçiyiz.
SMD ve TH Dizgi departmanımızla firmanızın teknik destek hizmetini hedeflemekte ve üretim maliyetlerinizi asgariye indirgeyerek personel ve ekipman istihdamından kurtarmaktayız.
Kablo gruplama departmanımız da ihtiyaçlarınızı tutarlı fiyatlandırma politikalarımızla karşılayarak hem müşterilerimizin rekabet gücünü, hem kendi rekabet gücümüzü sürekli geliştirmeyi sağlarız.

 

MİSYONUMUZ;
Müşterilerine tedarik edeceği ürünleri; en uygun fiyatı en kaliteli ürünle bir araya getirerek müşteri memnuniyetini sağlamak ve  müşterilerinin gözünde KARİZMA  ismini markalaştırmaktır.

 

HEDEFİMİZ;
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak; güvenilir ürün çeşitlerimiz, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarımızla KARİZMA markasını bugün bulunduğu yerden daha ileri taşımaktır.